ROZBUDOWA FABRYKI SEW EURODRIVE

Inwestycja polegająca na rozbudowie i przebudowie istniejącego budynku produkcyjno – magazynowego z częścią socjalno – biurową firmy SEW – EURODRIVE Polska Sp. z o.o., wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na trenie oraz remoncie fasady frontowej istniejącego budynku.

Autorem pierwotnego projektu budowlanego jest firma: AGG – ARCADIS GREBNER GRABOWSKI Architekci i Inżynierowie Sp. z o.o., obecnie: AGG – Architekci Grupa Grabowski Spółka z o.o.
Współautorem projektu rozbudowy i przebudowy w zakresie architektury – bryły i elewacji budynku jest „AGG” – Architekci Grupa Grabowski Spółka z o.o., www.agg.pl: autor projektu pierwotnego.


Inwestycja została zaplanowana na terenie, na którym zlokalizowane były istniejące, wolnostojące budynki produkcyjne: budynek produkcyjno – magazynowy z częścią biurowo – socjalną, niepodpiwniczony, o 1÷2 kondygnacjach nadziemnych, budynek portierni oraz budynek stacji transformatorowej.

W opracowaniu projektowym zaplanowano rozbudowę i przebudowę istniejącego budynku produkcyjno – magazynowego z częścią biurowo – socjalną w kierunku zachodniej części działki wraz z remontem fasady frontowej, rozbudowę wewnętrznych dróg dojazdowych, które pełnią również funkcję dróg i dojazdów pożarowych, budowę nowych stref parkowania oraz rozbudowę i budowę przyłączy oraz instalacji zewnętrznych na terenie inwestycji – takich jak: instalacje wodne, hydrantowe, kanalizacyjne, gazowe, energetyczne i teletechniczne.

Od strony zachodniej rozbudowywanego budynku zaprojektowano dojazdy gospodarcze i techniczne do strefy produkcyjnej. Od strony wschodniej budynku zaprojektowano ( zgodnie ze stanem istniejącym ) dojazdy i wejście główne do strefy biurowej i socjalnej.

Lokalizacja: Łódź
Rok: 2013
Klient: SEW EURODRIVE POLSKA SP. Z O. O.

A01-kopia
2-kopia-1
4-kopia
1-kopia-1
3-kopia
View05-kopia
View07-kopia
View02-kopia
View01-kopia
View04-kopia
ViewB-kopia
SEW-2014-10-01_-009-kopia
DSC_0030-kopia

Skontaktuj się

biuro@mwarch.pl
+48 42 633 82 21

Biuro

ul. Kilińskiego 78 lok. 4
90-119 Łódź

Obserwuj nas

Instagram

© COPYRIGHT 2023
MARCINIAK & WITASIAK ARCHITEKCI